Elektrokola > Pevné XC horské elektrokolo > Bulls > Bulls Aminga EVA 1 27,5 Bosch PowerTube 500 Horizontal 2021 black matt 41
Pevné XC horské elektrokolo
Bulls Aminga EVA 1 27,5 Bosch PowerTube 500 Horizontal 2021
71 375
Na dotaz
Kvalita komponentů
Občasné vyjížďky
arrow

Výbava vhodná pro takovéto občasné víkendové ježdění. Při větším používání bude potřebovat poměrně často seřizovat, aby tě to neotravovalo. Na letní dovolenou ale dobrý. Možná si říkáš, jak jsme na toto hodnocení přišli. Při hodnocení koukáme na součástky z kterých je kolo postavené. Konkrétně na přehazovačku, přesmykač, řazení, brzdy a odpruženou vidlici. Vše bereme do úvahy samozřejmě jen pokud na kole je.

Rozsah výšky postavy
155 cm
41
168 cm
arrow

Hodnocení motoru
prémiový silný motor
arrow

Vrchol mezi motory. Prestižní výrobce zaručuje široké možnosti nastavení a maximální výkon. Široká servisní síť umožňuje bezproblémové servisování. Tisíc lidí, tisíc názorů a u elektromotorů dvojnásob. Naše hodnocení jsme dali dohromady s experty, kteří buď na elektrokolech jezdí nebo je také vyvíjí. V hodnocení kombinujeme kvalitativní a výkonové parametry tak, aby bylo jasné pro jaké užití je daný elektromotor vhodný. Úplně nejlepší ale bude, když si kolo skočíš vyzkoušet díky naší TESTRIDE.

Dojezd
40 až 125 km
arrow

Ukazujeme interval dojezdu tak veliký, jelikož záleží na spoustě faktorů. Na spodní hranici vás dostane: vyšší váha kola a jezdce, náročný terén, hrubé pneumatiky, stáří baterky, nízká teplota a nejvyšší přípomoc.

Barva kola
black matt
arrow

Další podobná kola
Specifikace
Další specifikace
Více o kole
Kapacita baterie
500
Brzdy
Tektro HD-M276
Občasné vyjížďky
Vidlice
SR Suntour XCM DS HLO
Úplný základ
Přehazovačka
Shimano Alivio RD-M4000-SGS Shadow Plus
Rekreační sport
Řazení
Shimano Alivio SL-M4000
Rekreační sport
Geometrie
Dámská
Motor
Bosch Performance Line CX 25/85Nm
Baterie
Bosch PowerTube 500 Horizontal
Rám
Alloy
Nosnost kola
130,0 kg
Velikost kol
27,5
Zjistit dostupnost
close

Je tohle kolo někde skladem? Dej nám na sebe mail, hned to pro tebe zjistíme.

Poslat dotaz
+

Outfindo využívá technologii cookies, aby váš zážitek z výběru kola byl co nejlepší. Používáním webu souhlasíte s jejich využitím.

Ochrana osobních údajů